Wirtualny spacer po urzędzie

Świąteczne życzenia

Życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Mieszkańcom Powiatu krotoszyńskiego oraz miłym gościom składają Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka oraz Przewodniczący Rady Powiatu Krotoszyńskiego Juliusz Poczta.

Czytaj więcej...

Festiwal Zawodów w TRÓJCE

W sobotę, 13 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie odbyła się trzecia edycja „Festiwalu Zawodów w Trójce”. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z powiatu krotoszyńskiego mieli okazję zapoznać się z ofertą krotoszyńskiej placówki oraz lokalnych pracodawców.

Czytaj więcej...

VI Krotoszyński Rajd Rowerowy „Czas na rower”

Zarząd Oddziału PTTK w Krotoszynie oraz Klub Turystki Rowerowej „Peleton”, przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Krotoszynie i Powiatu Krotoszyńskiego w ramach konkursów ofert dla organizacji pozarządowych, zapraszają na VI Krotoszyński Rajd Rowerowy „Czas na rower”.

Czytaj więcej...

XLVII Krajoznawczy Zlot Młodzieży i Święto Roweru

13 kwietnia br. Zarząd Oddziału PTTK i Oddziałowa Komisja Turystyki Kolarskiej przy finansowym wsparciu Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Krotoszynie zorganizowały XLVII Krajoznawczy Zlot Młodzieży i Święto Roweru z metą pod grzybkiem ŻBIK.

Czytaj więcej...