Wirtualny spacer po urzędzie

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu i PCK już za nami

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Krotoszynie przeprowadził XXVIII edycje Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu i Polskim Czerwonym Krzyżu na szczeblu powiatowym. Do etapu zakwalifikowali się uczniowie, którzy przeszli eliminacje szkolne.

Czytaj więcej...

Mikołajkowa wizyta w szpitalu

Najmłodszych pacjentów krotoszyńskiego szpitala odwiedził Mikołaj. Tradycją stało się bowiem wręczanie upominków dzieciom przez Starostę Krotoszyńskiego. W tym roku w rolę Mikołaja wcielił się wicestarosta Paweł Radojewski.

Czytaj więcej...

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY !!!

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Krotoszynie informuje, że Przedsiębiorcy zobowiązani są do uzyskania numeru rejestrowego BDO do 31 grudnia 2019 r.

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERT

Dotyczy zapytania ofertowego na: na zakup i dostawę podręczników dla uczniów szkół ogólnodostępnych uczestniczących w dodatkowych zajęciach dydaktycznych w ramach projektu pn. Moje kompetencje - moja przyszłość" - rozwój potencjału uczniów ze szkół powiatu krotoszyńskiego, z podziałem na zadania.

Pobierz

Wyniki otwartego konkursu ofert

Wyniki otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz jednego punktu na świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej w 2020 roku.

Czytaj więcej...